0

Taste Banda

Привіт, друзі

Ми створюємо каву, з якою одразу переходиш на «ти». Ретельно обміркувавши профіль та відібравши лоти, ми загорнули все у просту філософію.

Це – здоровий егоїзм та любов до себе 🤍

Привіт, друзі

Taste Banda

Олена Середа

авторка Taste Band

Катя Румянцева

операційна директорка Taste Band

Данило Шевченко

обсмажчик

Ми – TASTE BAND ROASTERY. Ми кавове ком'юніті з бариста, обсмажувальників, координаторів і чемпіонів з каптестингу України, ідейні натхненники TASTEBAND COFFEE. А ще – ми найвибагливіші кавові споживачі. Ми живемо активним, насиченим життям та як ніхто знаємо: встигати все – складно. Ми такі ж, як і ти.
Саме тому ми хочемо, щоб кожна твоя чашка кави була смачною і вдалою, а процес приготування – простим, зрозумілим і максимально результативним.

Що ми пропонуємо?

Що ми пропонуємо?

З різних континентів ми відбираємо кращі сорти та врожаї. Використовуємо тільки сертифіковану сировину, підкреслюємо обсмажуванням потенціал найціннішого для нас продукту.

Наша робота – це розкрити найкраще в каві, зробити процес приготування ідеальної для тебе чашки простим і зрозумілим. Нам до душі персональний підхід. Для кожного клієнта, який звернувся до нас з тим чи іншим запитом, ми підберемо сорт, який буде найкращим саме для нього.

У роботі ми дотримуємося трьох принципів:

Безпека, якість та смак за чесні гроші.

Чому саме ми?

Ми уважно ставимося до того, що п'є наш споживач. Вибираємо тільки кращі лоти, які пройшли сертифікацію та лабораторні дослідження (СЕРТИФІКАТ ЗДОРОВ'Я І ФІТОСАНІТАРНИЙ)

Якісно

Якісно

Ми контролюємо та перевіряємо якість кожної партії: тільки впевненість, тільки суворий quality control

Надійно

Надійно

Продукція відвантажується з одного з найбільших складів зеленої кави в Україні – зерно в надійних руках співробітників нашого технічного відділу

Швидко

Швидко

Працюємо тільки з перевіреними логістичними компаніями – впевнені, що кожне замовлення буде доставлено вчасно та неушкодженим

Від душі

Від душі

Команда менеджерів – це серце нашої компанії, вони приділять максимум уваги кожному клієнту

В основі нашого бренду – здоровий егоїзм: це коли ти відчуваєш себе комфортно від дій, які додають життю смаку і якості. Любов до кави, любов до себе, до природи та до світу. Не боятися бути таким, який ти є, без вічного бажання отримати за це відмінну оцінку.

Кому підходить?

Наша кава створена для людей, яким набридли одвічні пошуки смачної чашки. Для людей, які хочуть отримати смачний, зрозумілий та якісний продукт не за всі «гроші світу».

Наші клієнти розбираються в тому, «що добре і смачно, а що – ну не дуже саме для нього чи неї» та уважно читають етикетки. А ми з тихою радістю виправдовуємо їхні очікування.

Кому підходить?

Цікаво?

Ось з чого можна почати:

Асортимент

Асортимент

Переходь до магазину та обирай саме свою ідеальну каву.
Espresso, Brew, або Drip

До асортименту
Для кавоварок

Для кавоварок

Якщо у тебе автоматична кавоварка, переглянь наші 1000 г пачки з поміткою "Espresso"

Обрати каву
Brew

Brew

Якщо ти полюбляєш BREW, то переглянь пачки саме з цим методом приготування

Обрати каву
Девайси

Девайси

Хочеш оновити девайси?
Або самому приготувати матчу?
Твій порятунок тут

До асортименту