TASTE BANDA

ПРИВІТ, ДРУЗІ

Ми створюємо каву, з якою одразу переходиш на «ти». Ретельно обміркувавши профіль та відібравши лоти, ми загорнули все у просту філософію.

Це – здоровий егоїзм та любов до себе ❤

TASTE BANDA

Illustration

ОЛЕНА СЕРЕДА

авторка Taste Band

Illustration

КАТЯ РУМЯНЦЕВА

операційна директорка Taste Band

Illustration

ДАНИЛО ШЕВЧЕНКО

обсмажчик

Ми – TASTE BAND ROASTERY. Ми кавове ком'юніті
з бариста, обсмажувальників, координаторів і чемпіонів з каптестингу України, ідейні натхненники TASTEBAND COFFEE. А ще – ми найвибагливіші кавові споживачі. Ми живемо активним, насиченим життям та як ніхто знаємо: встигати все – складно. Ми такі ж, як і ти.
Саме тому ми хочемо, щоб кожна твоя чашка кави була смачною і вдалою, а процес приготування – простим, зрозумілим і максимально результативним.

Illustration

ЩО МИ
ПРОПОНУЄМО?

З різних континентів ми відбираємо кращі сорти та врожаї. Використовуємо тільки сертифіковану сировину, підкреслюємо обсмажуванням потенціал найціннішого для нас продукту.
Наша робота – це розкрити найкраще в каві, зробити процес приготування ідеальної для тебе чашки простим і зрозумілим. Нам до душі персональний підхід. Для кожного клієнта, який звернувся до нас з тим чи іншим запитом, ми підберемо сорт, який буде найкращим саме для нього.

У РОБОТІ МИ ДОТРИМУЄМОСЯ ТРЬОХ ПРИНЦИПІВ:

Безпека, якість та смак за чесні гроші.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Ми уважно ставимося до того, що п'є наш споживач. Вибираємо тільки кращі лоти, які пройшли сертифікацію та лабораторні дослідження (СЕРТИФІКАТ ЗДОРОВ'Я І ФІТОСАНІТАРНИЙ)

icon

ЯКІСНО

Ми контролюємо та перевіряємо якість кожної партії: тільки впевненість, тільки суворий quality control

icon

НАДІЙНО

Продукція відвантажується з одного з найбільших складів зеленої кави в Україні – зерно в надійних руках співробітників нашого технічного відділу

icon

ШВИДКО

Працюємо тільки з перевіреними логістичними компаніями – впевнені, що кожне замовлення буде доставлено вчасно та неушкодженим

icon

ВІД ДУШІ

Команда менеджерів – це серце нашої компанії, вони приділять максимум уваги кожному клієнту

В основі нашого бренду – здоровий егоїзм: це коли ти відчуваєш себе комфортно від дій, які додають життю смаку і якості. Любов до кави, любов до себе, до природи та до світу. Не боятися бути таким, який ти є, без вічного бажання отримати за це відмінну оцінку.

КОМУ ПІДХОДИТЬ?

Наша кава створена для людей, яким набридли одвічні пошуки смачної чашки. Для людей, які хочуть отримати смачний, зрозумілий та якісний продукт не за всі «гроші світу».
Наші клієнти розбираються в тому, «що добре і смачно, а що – ну не дуже саме для нього чи неї» та уважно читають етикетки. А ми з тихою радістю виправдовуємо їхні очікування.

Illustration

ЦІКАВО?

Ось з чого можна почати:

Illustration

АСОРТИМЕНТ

Переходь до магазину та обирай саме свою ідеальну каву. Espresso, Brew, або Drip

Illustration

ДЛЯ КАВОВАРОК

Якщо у тебе автоматична кавоварка, переглянь наші 1000 г пачки з поміткою "Espresso"

Illustration

BREW

Якщо ти полюбляєш BREW,то переглянь пачки самез цим методом приготування

Illustration

ДЕВАЙСИ

Хочеш оновити девайси?Або самому приготувати матчу? Твій порятунок тут